تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
تاريخ : 6 تير 1397 | 1:25 | نویسنده : maryam | بازدید : 105

تبدیل عکس به تابلو فرش ارمغانی است زیبا از ترکیب هنر فرش بافی و عکاسی که ضمن زیبایی، موجب ماندگاری بیشتر خاطره ها می شود. در واقع فرش و هنر فرش بافی از معدود هنرهایی است که از دیرباز جای خود را در بین مردم هنردوست ایران باز کرده و هر روز شاهد کاربرد متنوع این هنر در جنبه های مختلف زندگی هستیم؛ تبدیل عکس به تابلو فرش یکی از بهترین پیشرفت هایی است که در زمینه استفاده تزئینی از فرش مورد توجه قرار گرفته است. ثبت هزاران خاطره زیبا و دلنشین در تار و پود فرش ماشینی ، در ترکیب با هنر طراحان، هنری است به یاد ماندنی که تصویری زیبا از تلفیق صنعت عکاسی و هنر تولید فرش ماشینی به نمایش می گذارد.

­

­

شباهت فرش ماشینی بافته شده به عکس اصلی از مهمترین مواردی است که در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش می بایست مد نظر داشته باشید. این امر نیز به دقت طراح و به طورکلی به دقت نقشه وابسته است. از طرف دیگر،‌ رعایت فاکتور تنوع بافت، در بافت چهره بسیار ضروری است؛ چراکه باعث می شود فرش بافته شده از ظرافت برخوردار بوده و از قواعد مشخص بافت فرش ماشینی که منجر به سنگینی و سفتی فرش ماشینی می شود، پیروی نکرده باشد.

نکات مورد توجه در تبدیل عکس به تابلو فرش

یکی از نکات شایان توجه در این زمینه این است که تبدیل عکس به تابلو فرش ، هنری است که نیاز به دانش تخصصی داشته و در کنار مهارت طراح نقشه و استفاده از تکنیک مناسب رنگبندی فرش، منجر به خلق اثری زیبا و بدیع می شود. اثری که گویای هنرنمایی خالق اثر بوده و با برخورداری از اصول علمی و هنری مناسب، جلوه ای زیبا برای منازل به ارمغان می آورد.

نکته قابل توجه دیگر در تبدیل عکس به تابلو فرش­ این است که در ارسال تصویر مورد نظر دقت داشته باشید که عکس مورد نظر در حجم و فرمت مناسب تهیه شده باشد. فرمت های png و jpg فرمت های قابل قبول برای این کار هستند

تبدیل عکس به تابلو فرش در اندازه های مختلف امکان پذیر بوده و ضروری است که ابعاد عکس ارسالی و اندازه تابلو فرش با یکدیگر هماهنگ باشند.

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش برحسب اندازه و مواد مورد استفاده، همچنین میزان ظرافت اثر متفاوت می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت ها به وب سایت یک فرش مراجعه کنید. شایان ذکر است نوع سفارش نیز در مبلغ نهایی اثرگذار بوده و سفارش چاپ روی فرش در مقایسه با بافت تابلو فرش از قیمت کمتری برخوردار است.

شرکت تولیدی یک فرش به پشتوانه چندین سال تجربه در صنعت تبدیل عکس به تابلو فرش ارائه دهنده بهترین و زیباترین تابلو فرش های ماشینی برگرفته از هنر عکاسی است که خاطرات شما را در اندازه های مختلف در تار و پود فرش جاودانه می کند.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود